Ubytování Frýdek-Místek

Zveme vás do příjemných a útulných prostorů našeho penzionu Glogar v pěkném prostředí. Jedná se o zcela nově vybudovaný penzion v klidné lokalitě na okraji města Frýdek-Místek s dobrou dostupností. Poloha penzionu je strategicky výhodná vzhledem k blízkosti Beskyd, moravskoslezské metropole Ostrava a také přístupu do Polska.

Pokoje

Kapacita penzionu činí jedenáct moderních dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením. Z toho osm pokojů s plochou TV, klimatizací a sprchou, všechny pokoje mají vybavení plně odpovídající vysokému standardu, a dále tři podkrovní pokoje typu Deluxe s plochou TV, klimatizací a možností sprchy nebo vany. Všechny naše pokoje jsou plně klimatizované.

Aktuální ceny jsou dostupné v sekci Online Rezervace.

Služby

V našem ubytování nabízíme každé ráno bohaté bufetové snídaně, které jsou podávány každý den od 7:10 do 10:00 hodin. Snídaně jsou v ceně ubytování. Dále nabízíme soukromé neplacené parkoviště v areálu. Wifi internetové připojení zdarma ve všech pokojích. Náš penzion je nekuřácký, kouření povoleno pouze ve venkovních prostorech penzionu.

Ubytování Frýdek-Místek v našem penzionu Glogar je vhodné jak pro ubytování na služebních cestách, tak pro páry, které ocení soukromí díky umístění penzionu mimo ruch města.

Aktivity v okolí

Letní aktivity: letní i krytý aquapark Olešná, cyklostezka kolem řeky Ostravice vedena až do Ostravy, výšlap na nejvyšší horu Beskyd – Lysou Horu, Štramberská trúba, Pustevny na Radhošti, Golf-Čeladná, Ostravice, Ropice, Hrad Hukvaldy

Zimní aktivity: Sjezdové lyžování + běžky: Ski areál Palkovice – 5 km od Frýdku-Místku, ski areál Malenovice – 15 km od Frýdku-Místku, ski areál Bílá – 22 km od Frýdku-Místku

 

Klíčové sousloví kategorie: ubytování Frýdek-Místek